XIII edycja Nokia Academy!

Otwieramy rekrutację na długo wyczekiwaną, w pełni zdalną, XIII edycję NOKIA Academy! Tegoroczna, unowocześniona i dostosowana do obecnych warunków Akademia odbędzie się w nieco odmienionym, lecz równie ekscytującym formacie.

Czym jest NOKIA Academy?

NOKIA Academy to projekt prowadzony przez wrocławskie Centrum Research & Development Nokii. Jest to cykl intensywnych, bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez specjalistów z naszej firmy.

Do wyboru są dwa profile: testowanie oprogramowania oraz C++. Szkolenia dają możliwość zdobycia kompetencji, które pozwolą uczestnikom realizować się w nowych obszarach zawodowych.
Po zakończeniu programu, najlepsi spośród uczestników otrzymają możliwość podjęcia pracy w Nokii.

Zajęcia będą odbywać się w formie zdalnej w godzinach popołudniowych (16:30 – 18:30) i potrwają aż do końca października. NOKIA Academy podzielona będzie na 3 etapy. Do pierwszego zaprosimy po około 100 osób na profil. Do każdego kolejnego etapu zaprosimy tylko połowę uczestników.

 

Do kogo skierowana jest NOKIA Academy?
Do programu zapraszamy ambitne i szybko uczące się osoby, które chciałyby zdobyć wiedzę z obszaru testowania lub programowania C++ i rozpocząć ścieżkę zawodową w Nokii.
Stawiamy na potencjał i zaangażowanie!

Co jest wymagane od uczestników?
Akademia skupiała się będzie wokół dwóch profil:
· testowanie oprogramowania – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z jednego z poniższych obszarów: Linux, języki skryptowe, telekomunikacja, sieci TCP/IP, metodologia testowania;
· programowanie C++ – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z programowania w języku C++; plusem dla kandydata będzie znajomość: Linux, telekomunikacji, zagadnień z obszaru matematyki i algorytmiki, przebyte kursy i szkolenia z C++.
· Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie własnego komputera
Konieczne jest także co najmniej średnie wykształcenie oraz umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim oraz polskim.

Co oferujemy?
– Intensywny cykl szkoleń z testowania oprogramowania lub programowania w języku C++,
– dwa miesiące zdalnych wykładów i zajęć praktycznych,
– opiekę wykwalifikowanych trenerów, będących jednocześnie praktykami,
– autorski program szkoleń,
– oferty zatrudnienia dla najlepszych.

Na aplikacje czekamy do 14 sierpnia. Link do zapisów: https://challengerocket.com/c/nokiawroclaw/nokia-academy-wroclaw